Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ΣΟΦΙΚΟ 2019

Κ-10(1): 1η Θέση

Κ-10(2): 1η Θέση

Κ-10(3): 3η Θέση

Κ-12(3): 3η Θέση


 

Κ-10(1) - GROUP 3

Όμιλος Α΄
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1
Όμιλος Β'
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 3
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
Π.Ο.Ψ. 1
ΕΛΠΙΔΑ 2

 Κ-10(1) / GROUP 3, ΟΜΙΛΟΣ Α

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡΑ
1 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
2 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 20:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 2-2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
3 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 2 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 5-0 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
4 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 2 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 1-6 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
5 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 2 17:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1-6 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
6 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 4-1 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

 

Κ-10(1) / GROUP 3, ΟΜΙΛΟΣ B

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡΑ
1 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 19:00 ΕΛΠΙΔΑ 2 - ΤΑΤΑΥΛΑ 1 3-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
2 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 21:00 Π.Ο.Ψ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 3 4-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
3 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 12:00 ΕΛΠΙΔΑ 2 - Π.Ο.Ψ. 0-4 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
4 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 12:00 ΤΑΤΑΥΛΑ 1 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 3 1-1 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
5 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 19:00 ΕΛΠΙΔΑ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 3 5-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
6 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 20:00 Π.Ο.Ψ. - ΤΑΤΑΥΛΑ 1 5-1 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

Βαθμολογία Α΄ Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ  Γ/Υ  Γ/Κ
+/-
1ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 9 17 6 11
2ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 4 9 7 2
3ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 12 15 -3
4ος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 1 3 13 -10

 Βαθμολογία Β΄ Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος Π.Ο.Ψ. 9 13 2 11
2ος ΕΛΠΙΔΑ 2 6 8 7 1
3ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 3 1 5 10 -5
4ος ΤΑΤΑΥΛΑ 1 1 2 9 -7

 

Τελικοί

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 17:00 Π.Ο.Ψ. 1 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 4-0 1oς Α΄- 1oς Β΄
2     ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 - ΕΛΠΙΔΑ 2 - 2oς Α'- 2oς Β΄
3     ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 3 - 3oς Α΄- 3oς Β΄
4     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΤΑΤΑΥΛΑ 1 - 4oς Α΄- 4oς Β΄

 


 

Κ-10(2) & K-10(3-4) - GROUP 4

Όμιλος Α΄
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 4
Π.Ο.Ψ. 3-4
ΤΑΤΑΥΛΑ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2
Όμιλος B΄
ΧΑΙΔΑΡΙ 2
Π.Ο.Ψ. 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ-10(3-4) / GROUP 4, ΟΜΙΛΟΣ Α΄

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡΑ
1 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 4 19:00  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 4 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 8-4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
2 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 2 21:00 ΤΑΤΑΥΛΑ 2 - Π.Ο.Ψ. 3-4 2-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
3 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 10:00  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 4 - ΤΑΤΑΥΛΑ 2 2-5 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
4 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - Π.Ο.Ψ. 3-4 2-7 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
5 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 4 19:00 ΤΑΤΑΥΛΑ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 3-5 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
6 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 4 17:00  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 4 - Π.Ο.Ψ. 3-4 3-2 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

 Κ-10(2) / GROUP 4, ΟΜΙΛΟΣ Β΄

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡΑ
1 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 4 21:00 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 - ΕΛΠΙΔΑ 3 4-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
2 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 4 20:00 Π.Ο.Ψ. 2 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 11-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
3 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 13:00 ΕΛΠΙΔΑ 3 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-4 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
4 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 4 12:00 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 - Π.Ο.Ψ. 2 2-6 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
5 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 2 18:00 ΕΛΠΙΔΑ 3 - Π.Ο.Ψ. 2 1-2 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
6 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 17:00 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-4 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

Βαθμολογία Α΄ Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ  Γ/Υ  Γ/Κ
+/-
1ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 4 6 13 11 2
2ος Π.Ο.Ψ. 3-4 6 14 7 7
3ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 3 11 18 -7
4ος ΤΑΤΑΥΛΑ 2 3 10 12 -2

Βαθμολογία Β΄ Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ  Γ/Υ  Γ/Κ
+/-
1ος Π.Ο.Ψ. 2 9 19 3 16
2ος ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 6 8 15 -7
3ος ΧΑΙΔΑΡΙ 2 3 8 10 -2
4ος ΕΛΠΙΔΑ 3 0 3 10 -7

 

Τελικοί

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 3 18:00 Π.Ο.Ψ. 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 4 5-1 1oς Α΄- 1oς Β΄
2 ΚΕΝΤΡΙΚΟ 4 12:00 Π.Ο.Ψ. 3 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3-2 2oς Α'- 2oς Β΄
3     ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - ΧΑΙΔΑΡΙ 2 - 3oς Α΄- 3oς Β΄
4     ΤΑΤΑΥΛΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ 3 - 4oς Α΄- 4oς Β΄

 


 

Κ-12(3-4) GROUP 3

Όμιλος Α΄
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Π.Ο.Ψ. 3-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Όμιλος Β΄
ΧΑΙΔΑΡΙ 2
ΕΛΠΙΔΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

 Κ-12(3-4) / GROUP 3, ΟΜΙΛΟΣ Α΄

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡΑ
1 ΒΟΥΝΟ 1 19:00 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - Π.Ο.Ψ. 3-4 4-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
2 ΧΟΡΤΟ 2 21:00 ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ 0-3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
3 ΒΟΥΝΟ 1 11:00 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 5-0 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
4 ΧΟΡΤΟ 1 11:00 Π.Ο.Ψ. 3-4 - ΧΑΙΔΑΡΙ 2 1-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
5 ΒΟΥΝΟ 1 19:00 ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - Π.Ο.Ψ. 3-4 0-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
6 ΧΟΡΤΟ 1 21:00 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

 Κ-12(3-4) / GROUP 3, ΟΜΙΛΟΣ Β΄

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡΑ
1 ΒΟΥΝΟ 1 18:00 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 0-2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
2 ΧΟΡΤΟ 2 21:00 ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6
3 ΧΟΡΤΟ 2 11:00 ΕΛΠΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3-0 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
4 ΧΟΡΤΟ 1 11:00 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 - Π.Ο.Ψ. 3-4 5-0 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
5 ΒΟΥΝΟ 2 18:00 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 - ΕΛΠΙΔΑ - ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
6 ΧΟΡΤΟ 1 21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

Βαθμολογία Α΄ Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ  Γ/Υ  Γ/Κ
+/-
1ος ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 9     -
2ος Π.Ο.Ψ. 3-4 3      
3ος ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3      

Βαθμολογία Β΄ Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ  Γ/Υ  Γ/Κ
+/-
1ος ΧΑΙΔΑΡΙ        
2ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ        
3ος ΕΛΠΙΔΑ        

 

Τελικοί

Α/Α
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ ΟΜΑΔΑ
1     - - 1oς Α΄- 1oς Β΄
2   11:00 Π.Ο.Ψ. (3-4) - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3-0 2oς Α΄- 2oς Β΄
3     - - 3oς Α΄- 3oς Β΄