Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Projunior 3, 4, 5 - 2η θέση Π.Ο.Ψ.

1η θέση Ακ. Λάκη

Σοφικό 2018 (8-10 Ιουνίου 2018)

Junior 3, 4 (2007-2008)

JUNIOR B

1oς Όμιλος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ 2
Π.Ο.Ψ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2
2oς Όμιλος
ΕΡΜΗΣ
ΥΜΜΗΤΟΣ 2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 Πρόγραμμα Αγώνων

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ  ΣΚΟΡ
8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 17:30 JUNIOR-Β/1os-1η ΑΓ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ Π.Ο.Ψ. -
8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 20:30 JUNIOR-Β/1os-1η ΑΓ. ΤΑΤΑΥΛΑ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ 2 -
8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 18:30 JUNIOR-Β/2os-1η ΑΓ. ΕΡΜΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -
8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 22:00 JUNIOR-Β/2os-1η ΑΓ. ΥΜΜΗΤΟΣ 2 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 10:00 JUNIOR-Β/1os-2η ΑΓ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΑΤΑΥΛΑ 2 -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 12:00 JUNIOR-Β/1os-2η ΑΓ. Π.Ο.Ψ. ΚΗΦΙΣΙΑ 2 -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 09:00 JUNIOR-Β/2os-2η ΑΓ. ΕΡΜΗΣ ΥΜΜΗΤΟΣ 2 -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 14:00 JUNIOR-Β/2os-2η ΑΓ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 19:00 JUNIOR-Β/1os-3η ΑΓ. Π.Ο.Ψ. ΤΑΤΑΥΛΑ 2 -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2Β 17:00 JUNIOR-Β/1os-3η ΑΓ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΚΗΦΙΣΙΑ 2 -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 22:00 JUNIOR-Β/2os-3η ΑΓ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Γ 17:00 JUNIOR-Β/2os-3η ΑΓ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΥΜΜΗΤΟΣ 2 -

 

 Βαθμολογία 1ου Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος Π.Ο.Ψ. 0            
2ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 0            
3ος ΤΑΤΑΥΛΑ 2 0            
4ος ΚΗΦΙΣΙΑ 2 0            

 Βαθμολογία 2ου Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος Π.Ο.Ψ. 0            
2ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 0            
3ος ΤΑΤΑΥΛΑ 2 0            
4ος ΚΗΦΙΣΙΑ 2 0            

 Τελικοί

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ  ΣΚΟΡ
10 ΙΟΥΝΙΟΥ     JUN-B-ΤΕΛΙΚΟΣ 1oς 1ου 1oς 2ου -
10 ΙΟΥΝΙΟΥ     JUN-B-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2oς 1ου 2oς 2ου -
10 ΙΟΥΝΙΟΥ     JUN-B-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3oς 1ου 3oς 2ου -
10 ΙΟΥΝΙΟΥ     JUN-Β-FAIR PLAY 4oς 1ου 4oς 2ου -

 


 

ProJunior 3, 4, 5 (2009-2010)

PROJUNIOR Γ

Πρωτάθλημα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2

     ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

Π.Ο.Ψ.
   ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2

 

 Πρόγραμμα Αγώνων

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ  ΣΚΟΡ
8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1B 20:30 PRO-Γ/1η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 -
8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1B 21:30 PRO-Γ/1η ΑΓ. Π.Ο.Ψ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 0-5
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1B 11:00 PRO-Γ/2η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 Π.Ο.Ψ. 0-2
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Α 12:00 PRO-Γ/2η ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 -
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Β 20:00 PRO-Γ/3η ΑΓ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 Π.Ο.Ψ. 0-1
9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Β 21:00 PRO-Γ/3η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 -
10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Β 09:00 PRO-Γ/4η ΑΓ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 -
10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Α 09:00 PRO-Γ/4η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 -
10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Β   PRO-Γ/5η ΑΓ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 -
10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1Α   PRO-Γ/5η ΑΓ. Π.Ο.Ψ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 3-1

 

 Βαθμολογία

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 2 12            
2ος Π.Ο.Ψ. 9            
3ος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 0            
4ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 0            
5ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 0