Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

1η θέση για την Κ-10(2) - 2009-10

2η θέση για την Κ-10(1) - 2009-10

3η θέση για την Κ-12(1) - 2007-08

3η θέση για την Κ-8(2) - 2011-12

New Year Cup 2019

Κ-12(1)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 1-2 18:00 ΑΕΚ ROOTS (Π) - Π.Ο.Ψ. 3-4  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 1-2 17:00 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 2-6  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 1-2 17:00 Π.Ο.Ψ. - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 0-0 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 2-3 16:00 ΑΕΚ ROOTS (Π) - Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2-4 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 1-2 18:00 Π.Ο.Ψ. - Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 14:45 ΑΕΚ ROOTS (Π) - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 0-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
- AFC 1-2 11:00 Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Π.Ο.Ψ. 0-2 ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1 Μικρός Τελικός
- ΑFC 2-3 11:00 ΑΚΑΔ. Γ. ΠΕΠΠΕΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΟΜΙΛΟΣ 1Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1
7 3 2 1 0 11 2 9
2. Π.Ο.Ψ. 5 3 1 2 0 5 4 1
3. Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 4 3 1 1 1 8 7 1
4. ΑΕΚ ROOTS (Π) 0 3 0 0 3 4 15 -11

 


 

Κ-12(2)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 1-2 19:00 ΠΑΠΑΓΟΣ - Π.Ο.Ψ. 2-0  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 2-3 19:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 - ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 3-1  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 1-2 19:00 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ - Π.Ο.Ψ. 4-0 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 1-2 17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ 1-1 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 2-3 17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 - Π.Ο.Ψ. 2-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
AFC 2-3 19:00 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
-           Μικρός Τελικός
-           Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΟΜΙΛΟΣ 7Γ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 4 2 1 1 0 4 2 2
2. ΠΑΠΑΓΟΣ 4 2 1 1 0 3 1 2
3. ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ 3 2 1 0 1 5 3 2
4. Π.Ο.Ψ. 0 2 0 0 2 0 6 -6

 


 

Κ-12(3)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 9Χ9 16:00 ΑΚΑΔ. COERVER 1 - Π.Ο.Ψ. 5-2  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 9Χ9 18:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4-0  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 9Χ9 16:00 ΑΚΑΔ. COERVER 1 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 2-0 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 9Χ9 18:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - Π.Ο.Ψ. 6-1 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 1-2 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 0-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 9Χ9 16:00 ΑΚΑΔ. COERVER 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
-           Μικρός Τελικός
-           Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΟΜΙΛΟΣ 1Α

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΑΚΑΔ. COERVER 1 6 2 2 0 0 7 2 5
2. ΚΗΦΙΣΙΑ 2 3 2 1 0 1 4 2 2
3. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 2 1 0 1 5 6 -1
4. Π.Ο.Ψ. 0 2 0 0 2 11 3 -4

 


 

Κ-10(1)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 2 20:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - Π.Ο.Ψ. 1-2  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 4 16:00 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 3-7  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 2 20:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 1 - Π.Ο.Ψ. 1-5 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 4 20:00 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0-5 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 5-6 20:00 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - Π.Ο.Ψ. 1-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
ΑFC 4 18:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 5-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
- ΑFC 2 11:30 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1 Μικρός Τελικός
- AFC 1 11:30 AΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - Π.Ο.Ψ. 4-4 (6-5 Π.) ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΟΜΙΛΟΣ 1B

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ.
9 3 3 0 0 12 3 9
2. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6 3 2 0 1 11 2 9
3. ΚΗΦΙΣΙΑ 3 3 1 0 2 8 13 -5
4. Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 0 3 0 0 3 4 17 -13

 


 

Κ-10(2)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 4 18:00 Π.Ο.Ψ. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 3-2  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 1 20:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 0-5  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 4 16:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - Π.Ο.Ψ. 2-9 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 4 17:00 Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 2-2 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 4 19:00 Π.Ο.Ψ. - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 2-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
ΑFC 5-6 19:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 3-6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
-     Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 - ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1 Μικρός Τελικός
-     Π.Ο.Ψ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 15-1 ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΟΜΙΛΟΣ 8Α

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ.
6 2 2 0 0 10 4 6
2. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 4 2 1 1 0 7 2 5
3. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 1 2 0 1 1 4 5 -1
4. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 0 2 0 0 2 2 12 -5

 


 

Κ-10(3)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ 18:00 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 1-6  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ 17:00 Π.Ο.Ψ. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3-7  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ 17:00 Π.Ο.Ψ. - ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 2-6 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ 18:00 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0-3 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ 18:00 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - Π.Ο.Ψ.   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ 17:00 ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
-           Μικρός Τελικός
-           Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΟΜΙΛΟΣ 4Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ
6 2 2 0 0 12 3 9
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 6 2 2 0 0 10 3 6
3. Π.Ο.Ψ. 0 2 0 0 2 5 13 -8
4. SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 0 2 0 0 2 1 9 -8

 


 

Κ-8(2)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
ΑFC 7 17:00 Π.Ο.Ψ. - ΑΘΗΝΑΙΔΑ 3-4  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
AFC 8 19:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3-0  ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 Group Stage
ΑFC 8 17:00 Π.Ο.Ψ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 5-4 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 8 18:00 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΙΔΑ 3-4 ΠΕΜΠΤΗ 3/1 Group Stage
AFC 8 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
ΑFC 7 19:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - AΘΗΝΑΙΔΑ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1 Group Stage
-     ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 - Π.Ο.Ψ. 3-3 (1-2 Π.)   Μικρός Τελικός
-     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΔΑ 6-1   Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΟΜΙΛΟΣ 1Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΑΘΗΝΑΙΔΑ
6 2 2 0 0 8 6 2
2. Π.Ο.Ψ. 3 2 1 0 1 8 8 0
3. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 2 1 0 1 7 5 2
4. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 2 0 0 2 3 7 -4