Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (2011-12) - 1η Θέση

PROJUNIOR 1 (2009-10) - 3η Θέση

JUNIOR 1,2 (2007-08) - 4η Θέση

Νew Year Cup 2018

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1 & 2

1η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ. -  SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (1-2)

3 Ιανουαρίου 2018   |   14:00   |   Γήπεδο: ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ

 

2η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (0-4)

4 Ιανουαρίου 2018   |   13:45   |   Γήπεδο: ΧΟΛΑΡΓΟΣ Β'

 

3η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (0-5)

5 Ιανουαρίου 2018   |   14:45   |   Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6
Π.Ο.Ψ. 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ COERVER 3         7
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 5
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1

 

JUNIOR 1 & 2

1η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ. -  ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕ 1 (4-5)

3 Ιανουαρίου 2018   |   17:00   |   Γήπεδο: AFC

 

2η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (6-0)

4 Ιανουαρίου 2018   |   17:00  |   Γήπεδο: AFC

 

3η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑ (6-1)

5 Ιανουαρίου 2018   |   16:30  |   Γήπεδο: ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ

 

Μικρός Τελικός

Π.Ο.Ψ.   ΚΗΦΙΣΙΑ 1-3

6 Ιανουαρίου 2018   |   10:00  |   Γήπεδο: AFC

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.ΠΕΠΠΕ 1           9
Π.Ο.Ψ. 6
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑ.Ο ΠΑΙΑΝΙΑ 1
Π.Ο.Ψ.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1      9
ΚΗΦΙΣΙΑ 6
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0

 

PROJUNIOR 1

1η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ. -  ΚΗΦΙΣΙΑ 1 (4-1)

3 Ιανουαρίου 2018   |   19:00   |   Γήπεδο: AFC

 

2η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΗΡΑΚΛΕΙΟ (6-3)

4 Ιανουαρίου 2018   |   19:45  |   Γήπεδο: AFC

 

3η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 (2-7)

5 Ιανουαρίου 2018   |   17:00  |   Γήπεδο: AFC

 

Μικρός Τελικός

Π.Ο.Ψ.  ΠΑΟ Αλσούπολης 6-1

6 Ιανουαρίου 2018   |   10:00  |   Γήπεδο: AFC

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ       6
ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
Ν.ΙΩΝΙΑ 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1  9
Π.Ο.Ψ. 6
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0
ΚΗΦΙΣΙΑ 1 0

 

PROJUNIOR 2

1η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ. -  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 (5-4)

3 Ιανουαρίου 2018   |   16:45   |   Γήπεδο: AFC

 

2η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑ (3-4)

4 Ιανουαρίου 2018   |   17:00  |   Γήπεδο: AFC

 

3η Αγωνιστική (1-4)

Π.Ο.Ψ.   ΚΗΦΙΣΙΑ 2

5 Ιανουαρίου 2018   |   18:00  |   Γήπεδο: AFC

 

 

Τελικός

Π.Ο.Ψ.   AΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ. 10-5

6 Ιανουαρίου 2018   |   10:00  |   Γήπεδο: AFC

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ                     4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β.ΛΑΚΗ 1 3
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ          6
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 6
Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 3
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2 6
Π.Ο.Ψ. 3
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑ              3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1                 0

 

PROJUNIOR 3, 4, 5

1η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ. -  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 (7-5)

3 Ιανουαρίου 2018   |   17:45   |   Γήπεδο: AFC

 

2η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ (0-3)

4 Ιανουαρίου 2018   |   16:00  |   Γήπεδο: AFC

 

3η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΠΑΠΑΓΟΣ 2

5 Ιανουαρίου 2018   |   20:00  |   Γήπεδο: AFC

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 6
Π.Ο.Ψ. 3
ΠΑΠΑΓΟΣ 2             3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2                 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 7
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2   6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β.ΛΑΚΗ 2 2
ΚΗΦΙΣΙΑ 3 1

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

1η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ. -  ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (5-5)

3 Ιανουαρίου 2018   |   19:00   |   Γήπεδο: AFC

 

2η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β.ΛΑΚΗ (5-3)

4 Ιανουαρίου 2018   |   19:00  |   Γήπεδο: AFC

 

3η Αγωνιστική

Π.Ο.Ψ.   ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (7-2)

5 Ιανουαρίου 2018   |   19:00  |   Γήπεδο: AFC

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
Ν.ΙΩΝΙΑ 4
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ                         4
ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΠΑΠΑΓΟΣ 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
Π.Ο.Ψ. 7
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β.ΛΑΚΗ 3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' GROUP

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ 6
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ                   0
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑ 0