Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

JUNIOR 1 (2007-08) - 1η Θέση

PROJUNIOR 2 (2009-10) - 2η Θέση

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (2011-12) - 2η Θέση

PROJUNIOR 1 (2009-10) - 4η Θέση

Kivotos Cup 2018 (10-13 Απριλίου 2018)


 

JUNIOR 1

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 1-2 18.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - Π.Ο.Ψ. 1 0-2 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 17:00 ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 1-2 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC 2-3 19:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 3-1 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 18:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 2-2 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC 1-2 18:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 6-1 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
AFC 1-2 16:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 - ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 6-1 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
- ΚΥΜΗΣ 17:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07 1-3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Μικρός Τελικός
- AFC 1-2 18:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1 0-0, 3-1 πεν. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

JUNIOR 1 - ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR 1Α

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ. 1
7 3 2 1 0 10 3 7
2. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 7 3 2 1 0 10 4 6
3. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 3 3 1 0 2 4 10 -6
4. ΑΚ.Β.ΛΑΚΗ 0 3 0 0 3 3 11 -8

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος Π.Ο.Ψ.

2ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3ος ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4ος ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


 

JUNIOR 2, 3, 4

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 2-3 19.00 Ν.ΙΩΝΙΑ - Π.Ο.Ψ. 2, 3, 4 3-1 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 18:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2-1 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC 2-3 16:00 Ν.ΙΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 2-2 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC 2-3 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - Π.Ο.Ψ. 2, 3, 4 4-0 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC 2-3 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1-5 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
AFC 1-2 19:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 - Π.Ο.Ψ. 2, 3, 4 2-0 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
- AFC 1-2 17:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 2-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Μικρός Τελικός
- ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 18:00 ΑΚΑΔ. COERVER 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 6-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

JUNIOR 2, 3, 4 - ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR 3Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 7 3 2 1 0 6 3 3
2. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 6 3 2 1 0 10 3 7
3. Ν.ΙΩΝΙΑ 4 3 1 1 1 6 8 -2
4. Π.Ο.Ψ. 2, 3, 4 0 3 0 0 3 1 9 -8

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος ΑΚΑΔ. COERVER

2ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

3ος ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

4ος ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


 

PROJUNIOR 1

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 4 20.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - Π.Ο.Ψ. 1 8-7 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC 5-6 18:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3-5 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC 5-6 20:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2-3 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC 5-6 19:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4-2 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC 5-6 18:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3-5 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
AFC-4 18:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3-1 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
- AFC-3 19:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 - Π.Ο.Ψ. 1 4-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Μικρός Τελικός
- AFC-4  19:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

PROJUNIOR 1 - ΟΜΙΛΟΣ PRO 1Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9 3 3 0 0 14 8 6
2. Π.Ο.Ψ. 1 3 3 1 0 2 12 13 -1
3. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 3 3 1 0 2 13 15 -2
4. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 3 1 0 2 7 10 -3

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2ος ΠΑΠΑΓΟΣ

3ος ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

4ος Π.Ο.Ψ.


 

PROJUNIOR 2

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 4 18.00 Π.Ο.Ψ. 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ 2 7-0 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC 4 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 11-6 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC-3 20:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 3-1 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC-1 20:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 3-4 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC-4 17:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 7-2 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
AFC 5-6 19:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 4-6 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
- AFC-3 17:00 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 4-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Μικρός Τελικός
- AFC-4 17:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-2, 2-3 πεν. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

PROJUNIOR 2 - ΟΜΙΛΟΣ PRO 2A

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ. 2
9 3 3 0 0 17 3 14
2. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 6 3 2 0 1 18 13 5
3. ΚΗΦΙΣΙΑ 2 3 3 1 0 2 12 21 -9
4. ΠΑΠΑΓΟΣ 2 0 3 0 0 3 7 17 -10

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2ος Π.Ο.Ψ.

3ος SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

4ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


 

PROJUNIOR 3

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 4 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 7-2 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC 3 20:00 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3 5-4 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC-2 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8-5 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC-4 20:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3 4-9 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC 5-6 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3 6-2 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
AFC-4 16:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-7 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
- AFC-3 17:00 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 4-0- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Μικρός Τελικός
- AFC-4 17:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-2, 2-3 πεν. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

PROJUNIOR 3 - ΟΜΙΛΟΣ PRO 2Γ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9 3 3 0 0 21 9 12
2. SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6 3 2 0 1 17 14 3
3. Π.Ο.Ψ. 3 3 3 1 0 2 15 15 0
4. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 0 3 0 0 3 8 23 -15

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2ος Π.Ο.Ψ.

3ος SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

4ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


 

PROJUNIOR 4, 5

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 5-6 20.00 ΠΕΥΚΗ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 2-7 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC 5-6 19:00 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 4, 5 - Ν.ΙΩΝΙΑ 1-2 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC-4 18:00 ΠΕΥΚΗ 2 - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 4, 5 1-1 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC-4 17:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 - Ν.ΙΩΝΙΑ 5-0 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC-2 20:00 ΠΕΥΚΗ 2 - Ν.ΙΩΝΙΑ 3-2 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
AFC-4 19:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 4, 5 7-3 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
- AFC-3 18:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 3 - ΠΕΥΚΗ 2 5-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Μικρός Τελικός
- AFC-4  18:00 ΑΘΗΝΑΙΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 6-3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

PROJUNIOR 4, 5 - ΟΜΙΛΟΣ PRO 3Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 9 3 3 0 0 19 5 14
2. ΠΕΥΚΗ 2 4 3 1 1 1 6 10 -4
3. Ν.ΙΩΝΙΑ 3 3 1 0 2 4 9 -5
4. Π.Ο.Ψ. 4, 5 1 3 0 1 2 5 10 -5

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος ΑΘΗΝΑΙΔΑ

2ος ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3ος ΚΗΦΙΣΙΑ

4ος ΠΕΥΚΗ


 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 8 17:00 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 0-13 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC-8 20:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 3-1 ΤΡΙΤΗ 10/4 Group Stage
AFC-8 20:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 2 - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 0-5 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC-8 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3-2 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4 Group Stage
AFC-8 18:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 2 - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4-1 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
AFC-8 19:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 0-10 ΠΕΜΠΤΗ 12/4 Group Stage
- AFC-7 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 0-2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Μικρός Τελικός
- AFC-7 19:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 4-3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤ 2Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ.
9 3 3 0 0 28 0 28
2. ΚΗΦΙΣΙΑ 3 3 1 0 2 5 9 -4
3. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 3 0 0 3 3 20 -17

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2ος Π.Ο.Ψ.

3ος ΚΗΦΙΣΙΑ

4ος ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ