Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Xριστουγεννιάτικο Τουρνουά ΕΠΣΑ 2019

Κ-8(1) 1η Θέση

Κ-10(1) 2η Θέση

Κ-10(2) 1η Θέση

 

Κ-8(1)

Α GROUP/1os ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 1 17:00 ΑΘΗΝΑΙΔΑ - Π.Ο.Ψ. 4-9  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 1 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 8-4  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 1 19:00 ΑΘΗΝΑΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4-4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 1 18:00 Π.Ο.Ψ. - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ 3-0 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 1 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 6-3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
AFC 1 18:00 ΑΘΗΝΑΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 4-4  ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
- AFC 5x5 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Μικρός Τελικός
- AFC 5x5 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2-1 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

Α GROUP/1os ΟΜΙΛΟΣ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ.
9 3 3 0 0 18 7 11
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4 3 1 1 1 15 14 1
3. ΑΘΗΝΑΙΔΑ 2 3 0 2 1 12 17 -5

 

 

Α GROUP/2os ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 1 19:00 ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ 3-0  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 1 18:00 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4-8  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 1 17:00 ΚΗΦΙΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3-0 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 1 18:00 ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - Π.Ο.Ψ. 0-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 1 17:00 ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 5-5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
AFC 1 18:00 ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΙΔΑ 4-4  ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
- AFC 5x5 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Μικρός Τελικός
- AFC 5x5 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2-1  ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

Α GROUP/2os ΟΜΙΛΟΣ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΚΗΦΙΣΙΑ
7 3 2 1 0 10 4 6
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 3 0 1 2 11 20 -9
3. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ 1 3 0 1 2 5 11 -6

 


 

Κ-10(1)

Α GROUP/1os ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 7x7 (1) 18:00  Α.Ε.Κ. - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 5-2  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (1) 19:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 9-5  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (1) 18:00  Α.Ε.Κ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 6-1 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (1) 19:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 9-4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (1) 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 3-4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
AFC 7x7 (1) 19:00  Α.Ε.Κ. - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 7-2  ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
- AFC 7x7 (4) 18:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1  - ΚΗΦΙΣΙΑ - ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Μικρός Τελικός
- AFC 7x7 (4) 19:00 Α.Ε.Κ. - Π.Ο.Ψ. 5-3 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

Α GROUP/1os ΟΜΙΛΟΣ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1.  Α.Ε.Κ. 9 3 3 0 0 18 5 13
2. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 6 3 2 0 1 15 12 3
3. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 3 3 1 0 2 13 15 -2
4.  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 0 3 0 0 3 11 25 -14

 

 

Α GROUP/2os ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 7x7 (2) 18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4-5  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (2) 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 3-2  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (2) 18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β - Π.Ο.Ψ. 1-6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (2) 19:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2-6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (2) 18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β - ΚΗΦΙΣΙΑ 1-6 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
AFC 7x7 (2) 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5-1  ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
- AFC 7x7 (4) 18:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΚΗΦΙΣΙΑ -  ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Μικρός Τελικός
- AFC 7x7 (4) 19:00  Α.Ε.Κ. - Π.Ο.Ψ. 5-3 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

Α GROUP/2os ΟΜΙΛΟΣ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ. 9 3 3 0 0 14 4 10
2. ΚΗΦΙΣΙΑ 6 3 2 0 1 14 6 8
3. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 3 3 1 0 2 8 15 -7
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β 0 3 0 0 3 2 17 -10

 


 

Κ-10(2)

Γ GROUP/1os ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 7x7 (4) 17:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 - Π.Ο.Ψ. 2-2  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 18:00 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3 - ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 4-6  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 18:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3 6-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 5-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 16:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 - ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 4-4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 17:00 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3 - Π.Ο.Ψ. 1-6  ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
- AFC 7x7 (4) 17:00  ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12  Μικρός Τελικός
- AFC 7x7 (1) 19:00  Π.Ο.Ψ. - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 4-1 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

Γ GROUP/1os ΟΜΙΛΟΣ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ. 7 3 2 1 0 13 6 7
2. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 5 3 1 2 0 12 9 3
3. ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 4 3 1 1 1 13 13 0
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3 0 3 0 0 3 8 18 -10

 

 

Γ GROUP/2os ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 7x7 (5) 17:00  ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 - ΑΘΗΝΑΙΔΑ 2 3-0  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (5) 18:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 2-7  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 16:00 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 2-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 17:00 ΑΘΗΝΑΙΔΑ 2 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 4-9 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 18:00 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 2-2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
AFC 7x7 (4) 19:00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΘΗΝΑΙΔΑ 2 6-1  ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12 Group Stage
- AFC 7x7 (4) 17:00  ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ -  ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Μικρός Τελικός
- AFC 7x7 (1) 19:00  Π.Ο.Ψ. - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 4-1 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

Γ GROUP/2os ΟΜΙΛΟΣ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 7 3 2 1 0 18 8 10
2. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 6 3 2 0 1 11 10 1
3. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 4 3 1 1 1 7 5 2
4. ΑΘΗΝΑΙΔΑ 2 0 3 0 0 3 5 18 -13