Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Easter Cup 2019

Κ-8(1): 3η Θέση

Κ-8(2): 1η Θέση

Κ-10(2): 2η Θέση

Κ-10(3-4): 1η Θέση

Κ-12(3-4): 4η Θέση

 


 

Κ-8(1) - ΟΜΙΛΟΣ 1Β

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 8 10:30 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 1 - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 5 - 5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 5 13:30 Π.Ο.Ψ. - ΠΑΠΑΓΟΣ 1 5 - 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 8 10:30 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 1 - Π.Ο.Ψ. 4 - 7 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 7 11:30 ΚΗΦΙΣΙΑ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣ 1 5 - 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 5 19.00 ΚΗΦΙΣΙΑ 1 - Π.Ο.Ψ. 6 - 1 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
AFC 8 16:00 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣ 1 7 - 2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
3-4 AFC 7 17:00 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Ο.Ψ. 1 - 6 ΤΡΙΤΗ 23/4 Μικρός Τελικός
1-2 AFC 7 19:00 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 3 - 3 (1-3 πεν.) ΤΡΙΤΗ 23/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

K-8(1) ΟΜΙΛΟΣ 1Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΚΗΦΙΣΙΑ 1 7 3 2 1 0 16 7 9
2. Π.Ο.Ψ. 6 3 2 0 1 13 12 1
3. ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 1 4 3 1 1 1 16 14 2
4. ΠΑΠΑΓΟΣ 1 0 3 0 0 3 5 17 -12

 


 

Κ-8(2) - ΟΜΙΛΟΣ 4Β

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 7 09:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ 2 8 - 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 8 13:30 Π.Ο.Ψ. - Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 8 - 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 8 11:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 6 - 5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
Κάτω Χαλανδρίου 2 14:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - Π.Ο.Ψ. 0 - 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 7 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - Π.Ο.Ψ. 1 - 6 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
Κάτω Χαλανδρίου 2 20:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 0 - 1 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
3-4 AFC 7 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 4 - 4 (3-4 πεν.) ΤΡΙΤΗ 23/4 Μικρός Τελικός
1-2 AFC 8 19:00 KΗΦΙΣΙΑ 2 - Π.Ο.Ψ. 1 - 4 ΤΡΙΤΗ 23/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

K-8(2) ΟΜΙΛΟΣ 4Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ. 9 3 3 0 0 17 2 15
2. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 6 3 2 0 1 15 16 -1
3. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 3 3 1 0 2 7 14 -7
4. ΠΑΠΑΓΟΣ 1 0 3 0 0 3 3 12 -9

 


 

Κ-10(1) - ΟΜΙΛΟΣ 1Β

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 5-6 09:30 ΠΑΠΑΓΟΣ 1 - ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 2 - 4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 5-6 10:30 Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1 - Π.Ο.Ψ. 3 - 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 5-6 09:30 ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ - Π.Ο.Ψ. 3 - 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 1 13:30 ΠΑΠΑΓΟΣ 1 - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1 2 - 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 5-6 17:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 1 - Π.Ο.Ψ. 5 - 3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
Κάτω Χαλανδρίου 2 17:00 Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1 - ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 2 - 2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
3-4 Kύμης 16:30 ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1 1 - 2 ΤΡΙΤΗ 23/4 Μικρός Τελικός
1-2 AFC 3 19:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 2 - 2 (2-3 πεν.) ΤΡΙΤΗ 23/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

K-10(1) ΟΜΙΛΟΣ 1Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 7 3 2 1 0 9 5 4
2. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1 7 3 2 1 0 8 6 2
3. ΠΑΠΑΓΟΣ 1 3 3 1 0 2 9 10 -1
4. Π.Ο.Ψ. 0 3 0 0 3 6 11 -5

 


 

Κ-10(2) - ΟΜΙΛΟΣ 5Β (+1 αγώνα από 5Γ)

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 3 13:30 Π.Ο.Ψ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 3 - 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
    - - ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 1 12:30 Π.Ο.Ψ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 10 - 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
    - - ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 1 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 8 - 3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
    - - ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
3-4 AFC 5-6 16:00 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 5 - 0 ΤΡΙΤΗ 23/4 Μικρός Τελικός
1-2 AFC 1 19:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - Π.Ο.Ψ. 2 - 2 (3-2 πεν.) ΤΡΙΤΗ 23/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

K-10(2) ΟΜΙΛΟΣ 5Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ. 9 3 3 0 0 21 5 16
2. ΚΗΦΙΣΙΑ 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 0 0 0 0 0 0 0 0

 


 

Κ-10(3-4) - ΟΜΙΛΟΣ 3Β

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 4 12:30 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - Π.Ο.Ψ. 2 - 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 5-6 12:30 ΚΗΦΙΣΙΑ 2 - Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3 3 - 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 4 09:30 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2 6 - 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 3 13:30 Π.Ο.Ψ. - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3 5 - 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 6 18:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3 6 - 1 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
AFC 2 17:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 2 - Π.Ο.Ψ. 1 - 5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
3-4 Campeon 18:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ  Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ 2 4 - 2 ΤΡΙΤΗ 23/4 Μικρός Τελικός
1-2 Campeon 19:30 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 3 - Π.Ο.Ψ. 3 - 4 ΤΡΙΤΗ 23/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

K-10(3-4) ΟΜΙΛΟΣ 3Β

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. Π.Ο.Ψ. 7 3 2 1 0 12 3 9
2. ΠΑΠΑΓΟΣ 2 4 2 1 1 0 8 3 5
3. ΚΗΦΙΣΙΑ 2 3 3 1 1 1 7 12 -5
4. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3 0 2 0 0 2 2 8 -6

 


 

Κ-12(1-2) - ΟΜΙΛΟΣ 1Α

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
Κάτω Χαλανδρίου 09:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 1 - 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 1-2 10:30 ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ - Π.Ο.Ψ. 3 - 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
AFC 2-3 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 2 - 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
Κάτω Χαλανδρίου 14:00 ΠΑΠΑΓΟΣ - Π.Ο.Ψ. 3 - 0 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 2-3 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - Π.Ο.Ψ. 5 - 0 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 1-2 19:30 ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ 1 - 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
3-4 Νέας Ιωνίας 17:00 ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 - ΤΡΙΤΗ 23/4 Μικρός Τελικός
1-2 Κάτω Χαλανδρίου 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - Α.Σ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΤΡΙΤΗ 23/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

K-12(1-2) ΟΜΙΛΟΣ 1Α

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 9 3 3 0 0 9 2 7
2. ΑΚΑΔ. Γ. ΠΕΠΠΕΣ 6 3 2 0 1 7 5 2
3. ΠΑΠΑΓΟΣ 1 3 3 1 0 2 5 5 0
4. Π.Ο.Ψ. 0 3 0 0 3 2 11 -9

 


 

Κ-12(3-4) - ΟΜΙΛΟΣ 4Γ

Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΗΜΕΡΑ ΦΑΣΗ
AFC 2-3 11:30 Π.Ο.Ψ. - SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
Κάτω Χαλανδρίου 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 1 - 5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 Group Stage
Κάτω Χαλανδρίου 10:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - Π.Ο.Ψ. 1 - 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 2-3 11:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 - SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - 6 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Group Stage
AFC 2-3 16:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - 4 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
Κάτω Χαλανδρίου 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 - Π.Ο.Ψ. 0 - 5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 Group Stage
3-4 Κάτω Χαλανδρίου  17:15 MINI FOOTBALL ASTERAS 3 - Π.Ο.Ψ. 1 - 1 (3-2 πεν.) ΤΡΙΤΗ 23/4 Μικρός Τελικός
1-2 AFC 2-3 17:00 NESTORAS F.C  - SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 - 4 (3-2 πεν.) ΤΡΙΤΗ 23/4 Τελικός

Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη.

K-12(3-4) ΟΜΙΛΟΣ 4Γ

  Ομάδες Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκόλ υπέρ Γκόλ κατά +/-
1. SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9 3 3 0 0 13 3 10
2. Π.Ο.Ψ. 4 3 1 1 1 7 4 3
3. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 4 3 1 1 1 7 5 2
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 0 3 0 0 3 2 16 -14