Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Αμαλιάδα 2018 (16-19 Ιουνίου 2018)

2η Θέση Projunior 1,2

ProJunior 1, 2 (2009-2010)

1ος Όμιλος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
2ος Όμιλος
Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ
Α.Ε. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2
ΟΣΦΠ ΠΥΡΓΟΥ ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ

 Πρόγραμμα Αγώνων

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ  ΣΚΟΡ
16 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 18:25 PROJUNIOR/1os-1η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 1 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3-6
16 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 19:30 PROJUNIOR/1os-1η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 8-3
16 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 16:15 PROJUNIOR/2os-1η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 2-7
16 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 17:20 PROJUNIOR/2os-1η ΑΓ. Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ ΟΣΦΠ ΠΥΡΓΟΥ ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ 5-3
17 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 09:15 PROJUNIOR/1os-2η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-7
17 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 11:25 PROJUNIOR/1os-2η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 4-1
17 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 10:20 PROJUNIOR/2os-2η ΑΓ. Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΟΣΦΠ ΠΥΡΓΟΥ ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ 2-7
17 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 12:30 PROJUNIOR/2os-2η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ 3-8
18 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 09:15 PROJUNIOR/1os-3η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ -
17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2 17:00 PROJUNIOR/1os-3η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 5-2
18 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 10:20 PROJUNIOR/2os-3η ΑΓ. Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 7-2
17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2 19:00 PROJUNIOR/2os-3η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 ΟΣΦΠ ΠΥΡΓΟΥ ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ 1-6

 

 Βαθμολογία 1ου Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος ΗΡΑΚΛΕΙΟ 6 2 0 0      
2ος ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 6 2 0 0      
3ος ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 1 3 1 0 1      
4ος ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0 0 0 2      

Βαθμολογία 2ου Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ 9 3 0 0      
2ος ΟΣΦΠ ΠΥΡΓΟΥ ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ 6 2 0 1      
3ος Α.Ε. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 3 1 0 1      
4ος ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 0 0 0 3      

 Τελικοί

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ  ΣΚΟΡ
18 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 19:00 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1oς 1ου 1oς 2ου 3-7
18 ΙΟΥΝΙΟΥ G.CAMP 3 17:30 PRO-ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2oς 1ου 2oς 2ου -
18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2 19:40 PRO-ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ 3oς 1ου 3oς 2ου -
18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2 16:30 PRO-FAIR PLAY 4oς 1ου 4oς 2ου -

 


 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2 (2005-2006)

1ος Όμιλος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
S.C.P ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
2ος Όμιλος
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2
Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
3ος Όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3
Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ 2

 Πρόγραμμα Αγώνων 2ου Ομίλου

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ  ΣΚΟΡ
16 ΙΟΥΝΙΟΥ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 16:00 ΠΑΙΜΠΑΙΔΕΣ-Β/2os-1η ΑΓ. Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 2-2
16 ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 19:45 ΠΑΙΜΠΑΙΔΕΣ-Β/2os-1η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 3-6
17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 09:00 ΠΑΙΜΠΑΙΔΕΣ-Β/2os-2η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2 0-5
17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 10:15 ΠΑΙΜΠΑΙΔΕΣ-Β/2os-2η ΑΓ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 5-2
17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΡΑΓΑΝΟ 17:00 ΠΑΙΜΠΑΙΔΕΣ-Β/2os-3η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 5-2
18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11:30 ΠΑΙΜΠΑΙΔΕΣ-Β/2os-3η ΑΓ. ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 -

 

 Βαθμολογία 1ου Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 6            
2ος ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 3            
3ος ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 1            
4ος S.C.P ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1            

 Βαθμολογία 2ου Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 6            
2ος ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2 6            
3ος ΑΣΤΕΡΑΣ FC ACADEMIES 2 1            
4ος Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ 2 1            

 Βαθμολογία 3ου Ομίλου

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ  ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ  ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
+/-
1ος ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 7            
2ος Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 4            
3ος ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 3            
4ος ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0            

 Τελικοί

ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ  ΣΚΟΡ
      ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β -ΤΕΛΙΚΟΣ-1ος 1oς 2oς -
      ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β -ΤΕΛΙΚΟΣ-2ος 3ος 4ος -
      ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β-M.ΤΕΛΙΚΟΣ 5ος 6ος -
      ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β-FAIR PLAY-1ος 7ος 8ος -
      ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β-FAIR PLAY-2ος 9ος 10ος -
      ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β-EY ΑΓΩΝ. 11ος 12ος -