Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 3ο Τουρνουά Δημοτικών Σχολείων "Γ. Δακτυλάς, 9-10/5, 16-18/5.

Πρόγραμμα 1ου Ομίλου - ΠΕΜΠΤΗ 9/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 16:30-17:05 Α' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ 5-0 ΠΕΜΠΤΗ 09/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Β' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ 3-0 ΠΕΜΠΤΗ 9/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 Γ' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 5-1 ΠΕΜΠΤΗ 9/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 Δ' ΦΙΛΟΘΕΗ - ΨΥΧΙΚΟ 1-2 ΠΕΜΠΤΗ 9/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 Δ' ΨΥΧΙΚΟ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2-1 ΠΕΜΠΤΗ 9/5
6 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 19:30-20:00 Δ' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 6-4 ΠΕΜΠΤΗ 9/5

* 2η ευκαιρία για να πάει τελικό η Δ΄ τάξη 1ου Νέου Ψυχικού, που τερμάτισε 2η στον πρώτο όμιλο.

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 18/05/19 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 2ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 1ου ομίλου.

Πρόγραμμα 1ου Ομίλου - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Ε' ΦΙΛΟΘΕΗ - ΨΥΧΙΚΟ 3-2(πεν.) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 ΣΤ' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 0-2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 ΣΤ' ΦΙΛΟΘΕΗ - ΨΥΧΙΚΟ 4-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 ΣΤ' ΨΥΧΙΚΟ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2-3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/5

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 18/05/19 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 2ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 1ου ομίλου.

Πρόγραμμα 2ου Ομίλου - ΠΕΜΠΤΗ 16/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 16:35-17:05 Α' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο, 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5-4 ΠΕΜΠΤΗ 16/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Β' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο, 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 3-3 (3-2 πεν.) ΠΕΜΠΤΗ 16/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 Γ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟΥ 1-5 ΠΕΜΠΤΗ 16/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 ΣΤ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο, ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 4-4 ΠΕΜΠΤΗ 16/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 ΣΤ' 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 4-2 ΠΕΜΠΤΗ 16/5
6 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 19:30-20:00 ΣΤ' 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1-3 ΠΕΜΠΤΗ 16/5

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 18/05/19 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 1ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 2ου ομίλου.

Πρόγραμμα 2ου Ομίλου - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Ε' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2-2 (1-3 πεν.) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 Δ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο, 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 Δ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 Δ' 3ο, 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 18/05/19 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 1ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 2ου ομίλου.

Πρόγραμμα Τελικών - ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 09:00-09:30 Α' 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 09:35-10:05 Β' 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 10:10-10:40 Γ' 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ - ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 10:45-11:15 Δ' ΨΥΧΙΚΟ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 11:20-11:50 Ε' ΦΙΛΟΘΕΗ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5
6 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 11:55-12:25 ΣΤ' ΦΙΛΟΘΕΗ - 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.