Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 2ο Τουρνουά Δημοτικών Σχολείων "Γ. Δακτυλάς, 10-11/5, 17-19/5.

Πρόγραμμα 1ου Ομίλου - ΠΕΜΠΤΗ 10/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 16:30-17:05 Α' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ 4-5 ΠΕΜΠΤΗ 10/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Β' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ 3-4 ΠΕΜΠΤΗ 10/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 Γ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ 1-2 ΠΕΜΠΤΗ 10/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 Δ' ΨΥΧΙΚΟ - ΦΙΛΟΘΕΗ 0-2 ΠΕΜΠΤΗ 10/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 Δ' ΨΥΧΙΚΟ - 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0 ΠΕΜΠΤΗ 10/5
6 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 19:30-20:00 Δ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 3-3 ΠΕΜΠΤΗ 10/5

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 19/05/18 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 2ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 1ου ομίλου.

Πρόγραμμα 1ου Ομίλου - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Ε' ΦΙΛΟΘΕΗ - 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1-8 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 Ε' ΦΙΛΟΘΕΗ - ΨΥΧΙΚΟ 1-4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 Ε' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ 3-2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 ΣΤ' ΨΥΧΙΚΟ - ΦΙΛΟΘΕΗ 2-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 19:30-20:00 ΣΤ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1-0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 19/05/18 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 2ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 1ου ομίλου.

Πρόγραμμα 2ου Ομίλου - ΠΕΜΠΤΗ 17/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 16:35-17:05 Α' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο, 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5-2 ΠΕΜΠΤΗ 17/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Β' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5-0 ΠΕΜΠΤΗ 17/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 Β' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2-1 ΠΕΜΠΤΗ 17/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 Β' 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 3-4 ΠΕΜΠΤΗ 17/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 Γ' 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2-1 ΠΕΜΠΤΗ 17/5
6 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 19:30-20:00 Γ' 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-5 ΠΕΜΠΤΗ 17/5
7 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 20:05-20:35 Γ' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5-0 ΠΕΜΠΤΗ 17/5

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 19/05/18 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 1ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 2ου ομίλου.

Πρόγραμμα 2ου Ομίλου - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 16:35-17:05 Δ' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:10-17:40 Δ' 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1-4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 17:45-18:15 Δ' 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1-4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:20-18:50 Ε' 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 4-2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 18:55-19:25 Ε' 4ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 4-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5
6 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 19:30-20:00 Ε' 3ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1-2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5

- Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη θέση θα παίξουν στον Τελικό που θα γίνει το Σάββατο 19/05/18 με την αντίστοιχη ομάδα από τον 1ο ομίλο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην αντίστοιχη τάξη.

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.

- Κατεβάστε εδώ το πρόγραμμα του 2ου ομίλου.

Πρόγραμμα Τελικών - ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  ΗΜΕΡΑ
1 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 09:00-09:30 Α' ΨΥΧΙΚΟ - 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2-2 (2-3 πεν) ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5
2 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 09:40-10:10 Β' ΨΥΧΙΚΟ - 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-7 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5
3 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 10:20-10:50 Γ' ΨΥΧΙΚΟ - 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 3-0 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5
4 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 11:00-11:30 Δ' ΦΙΛΟΘΕΗ - 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2-3 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5
5 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 11:40-12:10 Ε' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - 1o NΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5-2 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5
6 5Χ5 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 12:20-12:50 ΣΤ' 2ο ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΨΥΧΙΚΟ 1-6 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5

- Προσέλευση 20 λεπτά πρίν την έναρξη του αγώνα.