Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 2018-2019

 

 ΓΗΠΕΔΟ 2ο Δημοτικό Σχολείο

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16:30-17:30

2012-2013-2014

Κ-6

(Αρχάρια)

2009-2010

Κ-10 (5)

(Projunior-5)

2012-2013-2014

Κ-6

(Αρχάρια)

2009-2010

Κ-10 (5)

(Projunior-5)

 
17:30-18:30

2011-2012

Κ-8

(Μπόμπιρες)

2011-2012

Κ-8 (2)

(Αστεράκια)

2011-2012

Κ-8

(Μπόμπιρες) 

2011-2012

Κ-8 (2)

(Αστεράκια)

 
18:30-19:30

 

 

2011-2012

Κ-8 (1)

(Αστεράκια)

 

 

 

 ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5 (ΤΖΑΒΕΛΑ)

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16:30-17:30

2009-2010

Κ-10 (4)

(Projunior 4)

2007-2008

Κ-12 (4)

(Junior 4)

2009-2010

Κ-10 (4)

(Projunior 4)

2007-2008

Κ-12 (4)

(Junior 4)

 
17:30-18:30

2009-2010

Κ-10 (3)

(Projunior 3)

2007-2008

Κ-12 (3)

(Junior 3)

2009-2010

Κ-10 (3)

(Projunior 3)

2007-2008

Κ-12 (3)

(Junior 3

2011-2012

Κ-8 (1)

(Αστεράκια)

18:30-19:30

2009-2010

Κ-10 (2)

(Projunior 2)

2007-2008

Κ-12 (2)

(Junior 2)

2009-2010

Κ-10 (2)

(Projunior 2)

2007-2008

Κ-12 (2)

(Junior 2)

2007-2008

Κ-12 (4)

(Junior 3)

19:30-20:30

2009-2010

Κ-10 (1)

(Projunior 1)

2007-2008

Κ-12 (1)

(Junior 1)

2009-2010

Κ-10 (1)

(Projunior 1)

2007-2008

Κ-12 (1)

(Junior 1)

2007-2008

Κ-12 (3)

(Junior 3

 

 ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
17:30-18:30

2005-2006

Κ-14

(Παμπαίδες)

2005-2006

Κ-14

(Παμπαίδες)

 

2005-2006

Κ-14

(Παμπαίδες)

 
17:30-18:30

2007-2008

Κ-12 (2)

(Junior 2)

2011-2012

Κ-8 (3)

(Αστεράκια)

 

2011-2012

Κ-8 (3)

(Αστεράκια)

 
18:30-19:30

2003-2004

Κ-16

(Παίδες)

2003-2004

Κ-16

(Παίδες)

 

2003-2004

Κ-16

(Παίδες)

 
18:30-19:30

2007-2008

Κ-12 (1)

(Junior 1)

2001-2002

Κ-18

(Εφηβικό)

 

2001-2002

Κ-18

(Εφηβικό)

 
19:30-21:00

2001-2002

Κ-18

(Εφηβικό)

 

 

 

 

 

Οι αθλητές είναι υποχρεωμένοι να έρχονται στις προπονήσεις με τα ρούχα της ομάδας.

 


 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

             
Παπαδόπουλος Γιώργος     Ναστούλης Άγγελος     Βερόπουλος Δημήτρης     Λεοντίου Σωτήρης  
Τεχνικός Διευθυντής                    
                     
                 
Παπαϊωάννου Σπύρος                 Παπαδόπουλος Βασίλης