Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Πρόγραμμα Αγώνων: Σάββατο 20 Απριλίου 2019

ΤΜΗΜΑ   Κωδ.
  ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΑ  ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
Κ-8 (1)   04.   AFC 13:30 Π.Ο.Ψ. - ΠΑΠΑΓΟΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 EASTER CUP
Κ-8 (2)   04.   AFC 13:30 Π.Ο.Ψ. - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 EASTER CUP
Κ-10 (1)   04.   AFC 10:30 Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1 - Π.Ο.Ψ. ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 EASTER CUP
Κ-10 (2)   04.   AFC 13:30 Π.Ο.Ψ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 EASTER CUP
Κ-10 (3-4)   04.   AFC 12:30 ΠΑΠΑΓΟΣ 2  - Π.Ο.Ψ. ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 EASTER CUP
Κ-12 (1-2)   04.   AFC 10:30 ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ - Π.Ο.Ψ. ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 EASTER CUP
Κ-12 (3-4)   04.   AFC 11:30 Π.Ο.Ψ. - SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 EASTER CUP

 Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη σε αγώνες Soccer Link, 45' σε αγώνες Ε.Π.Σ.Α.

Πρόγραμμα Αγώνων: Κυριακή 21 Απριλίου 2019

ΤΜΗΜΑ   Κωδ.
  ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΑ  ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
Κ-8 (1)   04.   AFC 10:30 ΑΚΑΔ. Β.ΛΑΚΗ 1 - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP
Κ-8 (2)   46.   Κάτω Χαλανδρίου 14:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP
Κ-10 (1)   85.   5x5 Παπάγου 17:00 ΠΑΠΑΓΟΣ - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Ε.Π.Σ.Α.
Κ-10 (1)   04.   AFC 09:30 ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP
Κ-10 (2)   04.   AFC 12:30 Π.Ο.Ψ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP
Κ-10 (3-4)   04.   AFC 13:30 Π.Ο.Ψ. - Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP 
Κ-12 (1)   28.   Βριλησσίων 10:45 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 Ε.Π.Σ.Α.
Κ-12 (1-2)   46.   Κάτω Χαλανδρίου 14:00 ΠΑΠΑΓΟΣ - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP
Κ-12 (1-2)   04.  
AFC
19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP
Κ-12 (3-4)   46.   Κάτω Χαλανδρίου 10:00 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - Π.Ο.Ψ. ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4 EASTER CUP

 Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη σε αγώνες Soccer Link, 45' σε αγώνες Ε.Π.Σ.Α.

Πρόγραμμα Αγώνων: Δευτέρα 22 Απριλίου 2019

ΤΜΗΜΑ   Κωδ.
  ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΑ  ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
Κ-8 (1)   04.   AFC 19:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 1 - Π.Ο.Ψ. ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 EASTER CUP
Κ-8 (2)   04.   AFC 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2 - Π.Ο.Ψ. ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 EASTER CUP
Κ-10 (1)   04.   AFC 17:00 ΠΑΠΑΓΟΣ 1 - Π.Ο.Ψ. ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 EASTER CUP
Κ-10 (2)   04.   AFC 19:00 Π.Ο.Ψ. - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 EASTER CUP
Κ-10 (3-4)   04.   AFC 17:00 ΚΗΦΙΣΙΑ 2 - Π.Ο.Ψ. ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 EASTER CUP 
Κ-12 (3-4)   46.   Κάτω Χαλανδρίου 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4 - Π.Ο.Ψ. ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4 EASTER CUP

 Note: Ώρα προσέλευσης 30' πριν την έναρξη σε αγώνες Soccer Link, 45' σε αγώνες Ε.Π.Σ.Α.


Διευθύνσεις γηπέδων:

Επιλέξτε το γήπεδο που σας ενδιαφέρει, με βάση τον κωδικό του από τον παραπάνω πίνακα.
Γήπεδο: